york chiller servisi

Ata iklimlendirme ve york servisi olarak :  iklimlendirme ve klima tamir servisi hizmetleri üzerine çalışmaktadır.vermiş olduğumuz hizmetler,klima satışı, kombi satışı, klima bakım ve onarım hizmetleri, kombi bakım onarım hizmetleri, projelendirme olmak üzere ısıtma ve soğutma sektöründe hizmet sunmaktadır.

york
Ata iklimdendirme sistemleri  olarak hiç bir markayı ayırmadan chiller servisi hizmeti sunmaktayız. periyodik klima bakımlarınızı sözleşme yaparak daha uygun fiyatlara 
m ortaklığı yapabiliriz.Tüm york klima modelleri için servis , bakım , montaj ve yedek parça hizmetleri sunmaktayız .yapıyoruz, yazın ortasında klima servisi aramak zorunda kalmıyorsunuz, en erken aynı gün en geç bir gün sonraya probleminizi gideriyoruz ve bunun gibi bir çok konuda müşterilerimize alternatifler sunmaktayız vermiş olduğumuz hizmetin daima arkasındayız.

york servisi olarak yapmış olduğumuz onarım hizmetlerimize bir yıl garanti veriyoruz ve bunlar firmamız tarafından bilgisayarda kayıt altına alınıyor. zaman günümüzde en değerli şey olduğundan kimsenin zamanını boşa harcamak istemiyoruz, ekonomik ve hızlı hizmet sunmak ilkelerimizin en başında yer almaktadır.

İstanbulda her ilçesinde sizlere york marka klimalarınızın tamiri ve bakımı için size bir telefon kadar yakınız. 

York Servisi  Hizmeti Verdiğimiz İlçe ve Semtler