Vrv Klima Servisi

vrv klima servisi
Vrv nedir?
vrv değişken debili klima sistemleri kısacası merkezi klima sistemleri de diyebiliriz.

Günümüzde insanların yaşam standardını arttırmak için hemen hemen bir çok yerde klima vazgeçilmezimiz olmuş durumda, yaz aylarının dayanılmaz sıcaklarından kurtulmak için tek çaremiz, ve ihtiyacımız klima, ama tabi ki ekonomik bakımdan bununda bir maliyeti var. Diyelim ki 10 katlı bir binamız var her katında 2 dairemiz var ve her bir dairede 4 adet odamız var ve bu odaların hepsini soğutmak istiyoruz bunun için en pratik çözüm nedir?

İşte burada vrv klima servisi sistemleri devreye giriyor. Her odaya ayrı ayrı split klima takmak binamızın hem görüntüsünü çirkinleştirecek hem de daire içinde ya da kullanılan alanda diyelim estetiğe aykırı görüntüler meyde gelmiş olacak.

İkinci bir konu ise ekonomi, Bu gün split klimalar bire üç enerji dönüşümü yaparken, vrv klima servisi sistemi bire on geri dönüşümü sağlıyor,  cop değerleri çok yüksek, oldukça yüksek verimlilik sağlıyor,  bakım maliyetleri split klimalara göre daha ekonomik, split klimalara göre daha estetik, kapasiteleri daha yüksek ve ayrıca tüm odaları tek tek kumanda edebilidiğiniz gibi bize tek bir merkezden de yönetme olanağı sunuyor.

Firmamız vrv klima servisi olarak her türlü sorularınıza severek yardımcı olmak ister. Projelendirme bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız


Klima Servisi Hizmeti Verdiğimiz İlçe ve Semtler