Sigma Klima Servisi

sigma klima servisi
Ata iklimlendirme ve Sigma klima servisi olarak :  iklimlendirme ve klima tamir servisi hizmetleri üzerine çalışmaktadır.vermiş olduğumuz hizmetler,klima satışı, kombi satışı, klima bakım ve onarım hizmetleri, kombi bakım onarım hizmetleri, projelendirme olmak üzere ısıtma ve soğutma sektöründe hizmet sunmaktadır.

Ata klima servisi olarak hiç bir markayı ayırmadan klima servis hizmeti sunmaktayız. periyodik klima bakımlarınızı sözleşme yaparak daha uygun fiyatlara yapıyoruz, yazın ortasında klima servisi aramak zorunda kalmıyorsunuz, en erken aynı gün en geç bir gün sonraya probleminizi gideriyoruz ve bunun gibi bir çok konuda müşterilerimize alternatifler sunmaktayız vermiş olduğumuz hizmetin daima arkasındayız. yapmış olduğumuz onarım hizmetlerimize bir yıl garanti veriyoruz ve bunlar firmamız tarafından bilgisayarda kayıt altına alınıyor. zaman günümüzde en değerli şey olduğundan kimsenin zamanını boşa harcamak istemiyoruz, ekonomik ve hızlı hizmet sunmak ilkelerimizin en başında yer almaktadır.

Sigma klima servisi olarak, müşterilerimize  her türlü özel projelerinde bize danışabilirler ve çözüm ortaklığı yapabiliriz.Tüm Sigma klima modelleri için servis , bakım , montaj ve yedek parça hizmetleri sunmaktayız .

İstanbulda her ilçesinde sizlere  Sigma marka klimalarınızın tamiri ve bakımı için size bir telefon kadar yakınız. 

Klima Servisi Hizmeti Verdiğimiz İlçe ve Semtler