midea servisi istanbul

Yetkili Midea Klima Servisi

Ata iklimlendirme ve Midea yetkili klima servisi olarak : iklimlendirme ve klima tamir servisi hizmetleri üzerine çalışmaktadır.vermiş olduğumuz hizmetler, midea klima satışı, midea klima bakımı ve onarım hizmetlerini  Midea  yetkili servis güvencesi ile sunmaktadır. 

istanbul klima servisiAta  klima  servisi olarak tam 15  yılı aşkın süredir tüketicilere hizmet vermektedir.
klima montaj servisiGarantili servisimiz içerisinde değiştiren veya işlem gören parçalar için 1 yıl garanti...
klima montaj servisi%100 Müşteri memnuniyeti prensibi ile İstanbul ve ilçelerin de 7/24 hizmet anlayışı...

Midea marka Klimalaırınızın  periyodik bakımlarını sözleşme yaparak daha uygun fiyatlara yapıyoruz, yazın ortasında klima servisi aramak zorunda kalmıyorsunuz, en erken aynı gün en geç bir gün sonraya probleminizi gideriyoruz ve bunun gibi bir çok konuda müşterilerimize alternatifler sunmaktayız vermiş olduğumuz hizmetin daima arkasındayız. yapmış olduğumuz onarım hizmetlerimize bir yıl garanti veriyoruz ve bunlar firmamız tarafından bilgisayarda kayıt altına alınıyor. zaman günümüzde en değerli şey olduğundan kimsenin zamanını boşa harcamak istemiyoruz, ekonomik ve hızlı hizmet sunmak ilkelerimizin en başında yer almaktadır.

Atas İklimlendirme  Midea klima servisi olarak, müşterilerimize her türlü özel projelerinde bize danışabilirler ve çözüm ortaklığı yapabiliriz.Tüm Midea klima modelleri için servis , bakım , montaj ve yedek parça hizmetleri sunmaktayız . İstanbulda her ilçesinde sizlere Midea marka klimalarınızın tamiri ve bakımı için size bir telefon kadar yakınız.

midea kima yetkili servisiKlima Servisi Hizmeti Verdiğimiz İlçe ve Semtler