Kombi Servisi

Kombi servisi ve bakımı alanında yıllardır deneyim kazanmış firmamız,kendi ekibini alanında uzman yetişmiş personelden oluşturarak müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Ata İklimlendirme sistemleri  İstanbul da tüm ilçelerde kombi bakım, kombi tamiri ve kombi arıza servisi hizmetlerini sunmaktadır.  Deneyimli ,eğitimli ve uzman kadrosu ile yurdumuzda kullanılan demirdöküm , eca , buderus, immergas ,  alarko ,bosch, vaillant,baymak ve ariston gibi kombi markalarının teknik servis ve garantili parça değişimi hizmeti sunmaktadır.

Ata İklimlendirme sistemleri kombi arıza tespiti, tamiri, bakımı ve garantili yedek parça değişimi ile klima montaj servisi hizmetleri sunmaktadır.

Periyodik Bakımı ve Temizlik
Cihanızın kullanım  ömrünü daha uzun ve ekonomik olarak  sürekli verimli kullanım için cihazınızın bakımının uzman eller tarafından periyodik olarak yapılması gereklidir .

Kombi Montajı
Kombi montaj hizmetlerimiz mevcuttur. Kombi bakımı , kombi petek temizliği gibi konularda daha detaylı bilgilere  KOMBİ SERVİSİ menüsüne tıklayarak erişebilirsiniz.

Kombi Teknik Servis Verdiğimiz Markalar


Kombi Servisi Verdiğimiz İlçeler