Fatih Kombi Servisi

Fatih kombi servisi 
Firmamız  fatih kombi teknik servisi kombi bakım servisi olarak yerinde onarım ve sonuç odaklı hızlı çözümler üretmek üzere konusunda uzmanlaşmış teknik personelle projelendirme  ve montaj  hizmetleriyle uygun rakamlara profesyonelce hizmet vermektedir, yapacağımız onarımlar esnasında yaptığımız incelemeler sonucunda kombi yapılan masrafa değmeyecek ise hemen yenisini  tavsiye edip hızlı bir şekilde bizden bir çok alternatif marka kombiyle yenisini temin edebilirsiniz. 

Firmamız kombi cihazlarınıza hiç bir marka ayırt etmeden teknik servis hizmeti sunmaktadır, Değişimini yaptığımız orjinal kombi yedek parçalarını ve yaptığımız onarımların bilgisayar kayıtları tarafımızca tutulmaktadır. Servis hizmeti verdiğimiz Kombinizi 1 yıl  sürecince garanti kapsamına almaktayız. Uzman ekbimi konusunda eğitimli ve gerekli tüm ustalık belgelerine sahiptirler, kombi servisi fatih için doğru adres ata klima kombi...

Kombi cihazı üzerine yapmış olduğumuz hizmetler Ata kombi teknik servisi olarak ,tamir, kombi bakım,onarım,montaj,yedek parça temini ve proje işlemleri dahil her türlü hizmeti sunmaktayız, Fatih kombi servisi için güvenilir çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyacağız. 


Kombi Servisi Fatih 

Firmamızın nihai amacı para kazanmaktan önce sizi kazanalım ki çevrenizide kazanalım !...
Hertürlü soru ve sorunlarınız için 0212 437 08 80 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz

Ata iklimlendirme sistemleri olarak firmamız sadece kombi serv


Servis Verdiğimiz İlçeler