Chiller Servisi

chilller serivisi
Birçok endüstrinin soğuk hava sistem ihtiyaçları chiller adı verilen soğutma sistemi tarafından karşılanmaktadır.Sadece endüstriyel ve sanayi tipi soğutma da değil tıp ve bilim ve arge dünyası gibi kritik yerlerdeki soğutma ve iklimlendirme ihtiyaçlarına da cevap vermektedir. 

Ata İklimlendirme Sistemleri olarak İstanbul ve ilçelerinde chiller  servisi hizmeti vermekte, sadece arıza ve onarım değil bakım, yedek parça ve chiller montaj hizmetlerini de sunmaktayız.

20 Seneden bu yana istanbul da, chiller teknik servisi hizmetleri veren firmamız ; istanbul avrupa yakasında  Fatih, Beyoğlu, Ortaköy, Beşiktaş, Levent, Rami, Çapa, Eminönü, Topkapı, Aksaray, Beyazıt, Laleli, Sirkeci,Sultanahmet, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Merter, Bakırköy, Esenler, Esenyurt, Avcılar, Sultanahmet, Vağcılar, Yenibosna, İkitelli, Zeytinburnu  ve  diğer avrupa yakası ilçelerine ;ayarıca  ve ianadolu yakasında Üsküdar, Selimiye, Çamlıca, Beylerbeyi, Acıbadem, Kadıköy, Göztepe , Gebze, Tuzla, İçerenköy ilçelerinde  konusunda uzmanlaşmış  chiller servisi ekiplerimiz sizlere servis ihtiyacı vermek için size bir telefon kadar yakın.

  • Mc Quay Chiller, York Chiller, Carrier Chiller, Clivet Chiller, Climaveneta Chiller, Trane Chiller, Roca Chiller, Teba Chiller gibi markalarda uzmanlaşmış ve eğitilmiş teknikerlerimiz ve bu markaların orji,nal ve garantili parçalarını temin eden idari personelimiz bizi aradığınız andan itibaren cihazınızın arızasını gidermek için hizmet edecekleridir. 

  • Uzman kadromuz  chiller arızalarınıza hemen müdahale edip eski cihazlarnızı çevresine zara vermeden  vermeden montaj işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmektedirler.

  • Chiller Cihazlarda düzenli olarak  yılda en az bir kere filtre temizliği ve diğer önemli  bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımı periodik yapılan ve düzgün montajı yapılmış chiller soğutucular daha verimli ve ekonomik çalışırlar.


CHİLLER  TİPİ SOĞUTMA SİSTEMi NEDİR? 
Kullanıldığı ortam ve binalarda ; kullanılan soğutma için kullanılan suyu ,  hazırlayıp kullanıcılarına  dağıtan sistemle chiller soğutma sistemleri  ( ÇİLLER) adı verilir. chiller soğutma sistemi  bir başka deyişle  ortamdaki ısınan havayı dışarı atarak ortamın soğutulmasını sağlar.

İki kategoriye ayrılırlar:

HAVA SOĞUTMALI CHILLER CİHAZLARI:
Hava ile soğuyan cihazlardır.Fanlar sayesinde, kondanserden geçen soğutucu akışkan maddeyi soğutur.
 
SU SOĞUTMALI CHILLER CİHAZLARI:
Su ile soğuyan cihazlardır. Bu tip chillerlerde kule fanları bulunur. Kondanser ünitesindeki boruların  iç kısmında  ısınmış olan gazın sıcaklığını alan su, bu kulede soğuyarak görevini yapmaktadır..

Chiller Servis hizmetleri:

  • chiller servisi
  • chiller bakımı
  • chiller temizliği
  • chiller montaj
  • chiller demontaj


Chillert  Servisi Hizmeti Verdiğimiz İlçe ve Semtler