Bahçelievler Kombi Servisi

Ata iklimlendirme sistemleri olarak , Bahçelievler Kombi Servisi kombi teknik servisi arayışlarınızda hızlı ve yerinde servisi, 1 yıl garantili işçilik garantisi ve yedek parça garantisi ile beraber vermektedir.
 
Firmamız Bahçelievler'de soğanlı mahallesinde bulunmaktadır. Kombi servisi olarak tüm kombi markalarına tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz. Kombi satışlarımızda mevcuttur.  

Kombi servisi ve bakımı alanında yıllardır deneyim kazanmış firmamız,kendi ekibini alanında uzman yetişmiş personelden oluşturarak müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Ata İklimlendirme sistemleri kombi arıza tespiti,tamiri, bakımı ve garantili yedek parça değişimi ile ısıtma ve soğutma hizmetleri sunmaktadır.Cihanızın ömrünü uzatmak ve verimli kullanım için cihazınızın bakımının yapılması gerekmektedir.Uzman ekibimiz sayesinde kombi arızaları en kısa zamanda giderilmektedir.

Bahçelievler ilçesinde kombi arıza tespiti,tamiri, bakımı ve garantili yedek parça değişimi ile montaj servisi hizmetleri sunmaktadır.%100 Müşteri memnuniyeti prensibi ile İstanbul ve ilçelerin de 7/24 hizmet anlayışı ile hizmetindeyiz.

Servis Verdiğimiz İlçeler