VRF Klima Servisi

vrf klimaVrf klima sistemi, tek bir merkeze bağlı olarak çalışan çok sayıdaki  iç ünitenin birbirinden bağımsız soğutma ve ısıtma yapabildiği, esnek çözümler üretebildiği gelişmiş bir soğutma klima bir sistemdir.

VRF Klima Sistemleri gelişmiş modüler yapısı ile, tek bir merkeze değişik tip iç ünite bağlanabilmesi ile  çok katlı bir binadan, bir tek katlı bir yapıyakadar  her türlü yapıda full ve bağımsız kontrol imkanı sunar.

Son model  vrf, akıllı kontrol sistemleri herbiri bağımsız bölümün mesafelerini ve yüksekliklerini dikkate alarak hesaplamaktadır. 
Bu sayede her bir iç üniteye ihtiyaç duyulan miktar kadar  soğutucu akışgan gönderir. Bu sayede maksimum verim minumum sarfiyat sağlanmış olur.

vrf servisiBağımsız bölümlerden oluşan oda yada ofis kullanıcıları, aynı anda farklı  sıcaklıkta çalışabilir. Bu sayede  vrf sisteminin ana amacı olan bağımsız iç ünite sıcaklık düzetleri sağlanır. İstenildiği takdirde her bir  ayrı iç ünitenin sarfiyatı ayrı ayrı hesaplanarak faturalandırma yapılabilmektidir.

Ata İklimlerdirme olarak her türlü bina için bu akıılı ve ekonomik vrf sistemlerinin projelendirme , montaj ve vrf klima servisi hizmetlerini tüm İstanbul ili sınırları içinde başarı ile yürütmektedir.

VRF Klima servisi için iletişim sayfasındaki formu kullanarak yada vrf klima servisi müşteri hizmettleri numarımızı telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.


VRF Klima Servisi Hizmeti Verdiğimiz İlçe ve Semtler